DAREK BUDKIEWICZ I NYXL BASS

Darek Budkiewicz – artysta znany m.in. z występów z zespołami De Press , Armia, Trupia Czaszka – to w jego rękach spoczywa odpowiedzialność za perfekcyjne brzmienie i punktualność sekcji rytmicznej tych projektów.

Musimy przyznać, że w tych wszystkich  przypadkach Darek nie zna „litości” i wykazuje się wręcz chirurgiczną precyzją – każdy dźwięk jego basówki jest jak prawy sierpowy boksera wagi ciężkiej!

Wiemy jednakże, że w bogatej karierze jako sideman grał także  funk , rock, blues, pop i muzykę elektroniczną…  jest to po prostu doskonały muzyk i świetny człowiek!

Darek tuż przed wejściem do studia otrzymał od nas do testów, jako pierwszy  muzyk w Polsce, zestaw nowych strun NYXL BASS D’Addario. Oto co sam Artysta miał do powiedzenia po pierwszym dniu nagrań:

„...chciałem tylko powiedzieć ...najlepsze struny na jakich ostatnio gram -D'Addario NYXL”

Posłuchajcie jak Darek i koledzy dają czadu!!!

fotografie pochodzą z archiwum Artysty z FB

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.