EBS - JAK SIĘ HARTUJE SZWEDZKA STAL

Kompaktowy wzmiacniacz typu head EBS Reidmar o mocy 250 W doczekał się "brata", który ma już 750 W mocy i identyczne, małe, wymiary. Znany już Reidmar, oprócz doskonałego brzmienia posiada użyteczne funkcje - na tylnym panelu umieszczono gniazda pętli efektów, wyjście liniowe, wyjście symetryczne DI - OUT XLR, gniazdo głośnikowe speakon (min. 4 Ω), a także dwa gniazda do podłączenia opcjonalnego footswitch'a.

 Firma EBS od lat wyznacza nowe trendy i jak zwykle na targach, tak i w tym roku na  NAMM2016, warto było spotkać się z nimi na ich stoisku. 

Poznajcie ich styl pracy i przekonajcie się, oglądając poniżej zamieszczony film, jak założyciele i pracownicy firmy EBS wkładają w to, co robią, ogromną dozę pasji i zaangażowania.

 

Zapraszamy TUTAJ na ich stronę, gdzie jest obszerna relacja fotograficzna z ostatnich targów!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.