EVANS UV1 - NACIĄG DO WERBLA CAŁKIEM INNY OD RESZTY!

Najnowszy produkt z działu innowacji EVANS!

Konstruktorzy z amerykańskiej firmy D'Addario odpowiedzialni za badania nad powłokami naciągów ogłosili, że rezultatem ich wysiłków jest zupełnie nowy sposób utwardzania powłoki na szorstkich białych naciągach!

Naciąg do werbla o średnicy 14" uderzany - docelowo pojawią się i inne rozmiary - naciągi serii  UV1 są białe, powlekane. Powłoka na nich jest utwardzana za pomocą promieni UV (światło ultrafioletowe). 

Jest to wyjątkowy proces utwardzania, który  zapewnia doskonałe przyleganie i trwałość powierzchni. Rewolucyjny produkt  dla perkusistów zmęczonych łuszczeniem się, pękaniem oraz szybkim wycieraniem tradycyjnych naciągów.

Dodatkową korzyścią naciągów UV1 jest większa chropowatość powierzchni, dzięki czemu naciągi są bardziej przystosowane na przykład do  gry szczotkami i miotełkami.

Naciąg jednowarstwowy.

Grubość naciągu: 10mil.

Technologia wykonania obręczy naciągu  Evans Level 360™ sprawia, że jest równy i dobrze stroi; brzmienie UV1 Jest bardzo klarowne i uniwersalne do wielu rodzajów muzyki. Praktycznie dobrze nastrojony naciąg nie wymaga dodatkowego tłumienia!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.