JACEK KIELLER - CREEPING CROCODILE

Jacek "Killer" Kieller - gitarzysta, kompozytor, nagrał i wydał niedawo pierwszy solowy album zatytułowany "Creeping Crocodile". Gorąco zachęcamy by siegnąć po tą płytę! Jest to porcja muzyki bardzo ambitnej ale nie pozbawionej nutki humorystycznej i lekkości.

Jacek zaprosił do udziału na płycie znakomitych muzyków - co oczywiscie słychać, i nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że to jedna z najciekawszych płyt ostatnich lat z muzyką gitarową wydaną w Polsce!

Jacek Kieller odebrał klasyczne wykształcenie gitarowe, następnie "zanurzył się" w świat rocka i metalu, ale z wielką sprawnością i wyczuciem porusza się we wszystkich stylach muzycznych.

Obecnie jest aktywnym muzykiem i nauczycielem - polecamy jego szkołę

KLIKNIJ NA LINK:      www.rockdiscipline.com

Jacek używa strun D'addario EPN115 Pure Nickel 11-48, a do gitary akustycznej  Phospor Bronze EJ26, do gitary klasycznej  głównie Pro Arte EJ45.
oraz kostki  Jim Dunlop PrimeTone Jazz III Sculpted Plectra.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.