MAREK RADULI O SWOICH STRUNACH

Marek Raduli jest od lat związany z Lublinem, miastem w którym mieści się także i nasza firma. Jego bogata dyskografia i archiwum koncertowe budzą prawdziwy respekt i szacunek. 

Marek, będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich wirtuozów gitary, jest przy tym człowiekiem niezwykle otwartym i doskonale potrafi przekazać swoją wiedzę i zainspirować młodych ludzi do pracy.

Jedną z jego akywności są częste pokazy i warsztaty - gorąco zachęcamy, by każdy interesujący się gitarą, przynajmniej raz spróbował uczestniczyć w tego rodzaju "muzycznej edukacji".

Każdy w kraju potrafi zanucić przynajmniej jedną melodię lub riff, który wyszedł spod jego palców, a jego brzmienie gitary od razu da się rozpoznać. To po prostu wychodzi mu "z ręki" - obojętnie czy gra rock, fusion czy jazz. Marek na scenie jest jak malarz-impresjonista... lekko przymknięte powieki, zaczyna solo... i za chwilę zaczaruje publikę swoją gitarową opowieścią.

Marek Raduli gra na strunach D'Addario - jego najnowszym wyborem są doskonałe struny NYXL 1046BT do gitary elektrycznej.

Oto co ma do powiedzenia na ich temat:

"Po dwudziestu latach grania na strunach firmy D'Addario doczekałem się wspaniałego wydawnictwa strunowego. Jestem zachwycony i polecam."

Zapraszamy na stronę Artysty, gdzie możecie dowiedzieć się więcej o jego dokonaniach i planach artystycznych oraz o instrumentarium:

LINK DO STRONY


MAREK RADULI w filmie Huberta Gorczycy - "WIELKA IMPROWIZACJA"


fotografie:Ewelina Jaworska, Music Dealer i archiwum Artysty

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.