PROMARK FIREGRAIN JUŻ W POLSCE

Wśród producentów pałek do perkusji firma Promark zasługuje na szczególną uwagę, z dwóch powodów: ze względu na jej chlubną historię jak i współczesne, innowacyjne rozwiązania.

firegrain

Firma Promark na rynku zadebiutowała w 1957 roku - została założona przez Herba Brochsteina w Houston, w Teksasie. Jako pierwsza w USA użyła w masowej produkcji drewna japońskiego dębu  Shira-Kashi. W ofercie nie brakuje też pałek z tradycyjnej hikory, która pochodzi z ekologicznych plantacji i nie prowadzi do rabunkowego wyniszczenia środowiska. Kolejny milowy krok w rozwoju firmy to 1985 rok, gdy wprowadzono do oferty wiązki nazywane "Hot Rod". Następnie od 2011 roku, gdy Promark wszedłw  skład korporacji D'Addario stale przykładano wielką wagę do doskonalenia procesów produkcyjnych.

Rok 2017 to kolejna premiera i zapowiedź - pałki FireGrain poddawane opalaniu płomieniem w procesie hartowania drewna w wysokiej temperaturze, dzięki któremu hikora  nabiera niespotykanej wytrzymałości. Dzięki temu pałki FireGrain są bardzo odporne na złamania i naturalne zużycie, nawet przy mocnym graniu!

Początkowo pałki Promark FireGrain będą dostępne w popularnych rozmiarach: 2B, 5A, 5B, 7A z tradycyjnymi owalnymi główkami a także w wersjach Forward 5A i 5B, Rebound 5A i 5B z główkami w kształcie żołędzia (Acorn)

Classic 2B
Długość: 16"
Średnica: .630"

Classic 5A
Długość: 16"
Średnica: .551"

Classic 5B
Długość: 16"
Średnica: .590"

Classic 7A
Długość: 15 3/8"
Średnica: .512"


Forward 5A
Długość: 16"
Średnica: .565" (5A)

Forward 5B
Długość: 16"
Średnica: .595" (5A)


Rebound 5A
Długość: 16"
Średnica: .565" (5A)

Rebound 5B
Długość: 16"
Średnica: .595" (5A)

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.