Aktualności

13.05.2019

W dniach 9-10 maja 2019 w Kozienicach odbył się konkurs dla młodych perkusistów.

więcej
13.05.2019

W miniony weekend uczestniczyliśmy w kolejnym gitarowym wydarzeniu - I RADOMSKI ZLOT GITAROWY.

więcej
01.04.2019

Konkurs w Biłgoraju zgromadził 90 młodych muzyków. Wydarzenie, na którym gościliśmy z wystawą akcesoriów D'Addario Woodwinds, dało możliwości zaprezentowania swych umiejętności i skonfrontowania ich z innymi uczestnikami. To także okazja by zdobywać obycie sceniczne i przełamać tremę. Jest to również doskonała okazja dla nauczycieli by ze specjalistami omówić istotne sprawy kształcenia w klasie instrumentów dętych.

więcej
27.03.2019

Kolejny udany wyjazd za nami!  Organizatorem festiwalu GITARA VIVA jest Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach. W ramach festiwalu odbył się konkurs dla młodych gitarzystów. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie wszystkich typów szkół muzycznych oraz innych instytucji kształcących w grze na gitarze klasycznej z terenu całego kraju. Nasz kolega Leszek Chylak (Music Dealer) zaprezentował uczestnikom najnowsze akcesoria i struny D'Addario, a także uczestniczył w spotkaniach z gronem profesorów.

więcej
20.03.2019

Zostaliśmy zaproszeni na wielkie wydarzenie klarnetowe. GDAŃSKIE DNI KLARNETU 2019

W programie przewidziane są warsztaty, lekcje otwarte, wykłady oraz uroczysty koncert poświęcony pamięci prof. Andrzeja Pietrasa – twórcy gdańskiej klasy klarnetu. Wydarzeniu będą towarzyszyć wystawy instrumentów Buffet Crampon oraz Yamaha, a także stroików i akcesoriów firmy D’Addario. Udział w Gdańskich Dniach Klarnetu jest całkowicie bezpłatny.

więcej
07.03.2019

Po raz kolejny, juz ósmy, odbyły się warsztaty perkusyjne w Błażowej. Ich historia sięga 2014 roku. Impreza ma za zadanie propagować szeroko pojętą edukację muzyczną, a także doskonalić umiejętności artystyczne i wspierać rozwój młodych perkusistów, uczniów szkół muzycznych, docierać do pasjonatów sztuki perkusyjnej.

W tym roku prowadzącymi byli: Mariusz Mocarski, Aaron Spevak i oczywiście szef tego projektu - Karol Nabożny.

więcej
28.01.2019

Kolejna porcja zdjęć z wizyty na targach NAMM 2019. Podczas gdy w Polsce mróz i śniegi - w Kalifornii jest doskonała pogoda a spotkania z naszymi partnerami handlowymi dodatkowo pozytywnie nas inspirują!

więcej
25.01.2019

Jak co roku jesteśmy obecni na najważniejszych spotkaniach branżowych, które odbywają się pod szyldem NAMM SHOW w mieście Anaheim w Kalifornii. Spotkania z naszymi zagranicznymi partnerami handlowymi przeplatamy wizytami na koncertach i eventach, poznajemy nowe produkty oferowane na 2019 rok. Jest sporo ciekawych rozwiazań technologicznych i nowinek, z którymi będziemy Państwa zapoznawać.

więcej
17.12.2018

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu zaprosiła nas na drugie warsztaty saksofonowe - 2nd POZNAŃ SAX EVENT.

więcej
29.11.2018

Perkusista zespołu LUXTORPEDA - Tomek "Krzyżyk" Krzyżaniak w konwencji samurajskiego wojownika prezentuje  model pałek PROMARK sygnowany jego piktogramem +.

TX16 5/8 + Custom Hickory 916 - pałki perkusyjne wykonane na specjalne zamówienie i używane

 

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.