Aktualności

25.01.2019

Jak co roku jesteśmy obecni na najważniejszych spotkaniach branżowych, które odbywają się pod szyldem NAMM SHOW w mieście Anaheim w Kalifornii. Spotkania z naszymi zagranicznymi partnerami handlowymi przeplatamy wizytami na koncertach i eventach, poznajemy nowe produkty oferowane na 2019 rok. Jest sporo ciekawych rozwiazań technologicznych i nowinek, z którymi będziemy Państwa zapoznawać.

więcej
17.12.2018

Akademia Muzyczna im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu zaprosiła nas na drugie warsztaty saksofonowe - 2nd POZNAŃ SAX EVENT.

więcej
29.11.2018

Perkusista zespołu LUXTORPEDA - Tomek "Krzyżyk" Krzyżaniak w konwencji samurajskiego wojownika prezentuje  model pałek PROMARK sygnowany jego piktogramem +.

TX16 5/8 + Custom Hickory 916 - pałki perkusyjne wykonane na specjalne zamówienie i używane

 

więcej
16.11.2018

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej  organizuje XVIII Podlaskie Seminarium Gitarowe, w dniach 16.-17.11.2018 roku.

Biorą w nim udział uczniowie klas szkół muzycznych  I stopnia z województwa lubelskiego jak i zaproszeni goście  z innych województw. Wśród  wykładowców  zaproszonych są m.in. prof. Marek Nosal i Błażej Sudnikowicz z AM w Katowicach, którzy poprowadzą lekcje mistrzowskie. Będziemy mieli okazję wysłuchać wykładu profesora Marka Nosala na temat: Utwory „złotego wieku gitary”- stylistyczne kanony a swoboda interpretacji. Nasze stoisko D'Addario i kolega Leszek Chylak jak zwykle zapraszają uczestników do odwiedzin!

więcej
05.11.2018

Kilka dni temu zaszczycił nas wizytą w naszym nowym biurze w Lublinie miły gość - Martin Reichhart - European Sales Manager z firmy D'Addario & co. Rozmawialiśmy o dalszym budowaniu wspólnie siły marki D'Addario na naszym rynku oraz pokazaliśmy Martinowi naszą nową siedzibę. Jak zwykle oprócz zagadnień biznesowych był takze czas na wspólną kolację i chwilę relaksu po pracy.

więcej
25.10.2018

Śląska Jesień Gitarowa to festiwal muzyki gitarowej, odbywający się co dwa lata w Tychach. Pierwsza edycja miała miejsce w 1986. Pomysłodawcą festiwalu był Józef Powroźniak, rektor Akademii Muzycznej w Katowicach.

więcej
21.09.2018

Na obchodach 30-lecia firmy EBS w Sztokholmie nie mogło zabraknąć naszej delegacji w składzie Jerzy Mamcarz (Prezes MD) oraz Sebastian Kijora (dział administracyjny MD).

więcej
22.09.2018

Kolejna odsłona warsztatów dla młodych perkusistów w Błażowej odbyła się pod koniec września 2018. Całkiem pokaźne grono młodych adeptów sztuki perkusyjnej pod okiem znakomitych wykładowców doskonaliło swe umiejętności. Jako dystrybutor pałek Promark i naciagów Evans z wielką przyjemnością dorzuciliśmy mały "kamyczek' do budowy tej społeczności. Brawo Karol Nabożny! Brawo Szkoła Muzyczna w Błażowej i brawo dla Was, Młodzieży!

więcej
28.09.2018

W tym tygodniu jesteśmy obecni na wydarzeniu roku w kategorii muzyki klarnetowej. Clarimania 2018 odbywa się we Wrocławiu w dniach 27-29 września 2018 roku. W programie imprezy zawarte są recitale, lekcje mistrzowskie, seminaria i koncerty. Nasze stoisko D'Addario Woodwinds jest oczywiście otwarte dla wszystkich uczestników a wiedzą i doswiadczeniem wspiera nas Jean-Francois Bescond (International Marketing Manager D'Addario Woodwinds).

więcej
07.07.2018

Trwało to kilkanaście dni ale przeprowadzka naszej firmy do nowej siedziby juz jest za nami! Telefony handlowców i biuro handlowe działały prawie cały czas i obecnie wszystkie wysyłki realizujemy bez opóźnień. Nasz nowy adres biura to: ul. Chemiczna 7 (II piętro), 20-329 Lublin. Magazyn znajduje sie pod tym samym adresem (ul. Chemiczna 7, 20-329 Lublin) ale w wysyłkach serwisowych czy reklamacyjnych należy dopisać słowo MAGAZYN.

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.