Aktualności

16.11.2018

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej  organizuje XVIII Podlaskie Seminarium Gitarowe, w dniach 16.-17.11.2018 roku.

Biorą w nim udział uczniowie klas szkół muzycznych  I stopnia z województwa lubelskiego jak i zaproszeni goście  z innych województw. Wśród  wykładowców  zaproszonych są m.in. prof. Marek Nosal i Błażej Sudnikowicz z AM w Katowicach, którzy poprowadzą lekcje mistrzowskie. Będziemy mieli okazję wysłuchać wykładu profesora Marka Nosala na temat: Utwory „złotego wieku gitary”- stylistyczne kanony a swoboda interpretacji. Nasze stoisko D'Addario i kolega Leszek Chylak jak zwykle zapraszają uczestników do odwiedzin!

więcej
25.10.2018

Śląska Jesień Gitarowa to festiwal muzyki gitarowej, odbywający się co dwa lata w Tychach. Pierwsza edycja miała miejsce w 1986. Pomysłodawcą festiwalu był Józef Powroźniak, rektor Akademii Muzycznej w Katowicach.

więcej
21.09.2018

Na obchodach 30-lecia firmy EBS w Sztokholmie nie mogło zabraknąć naszej delegacji w składzie Jerzy Mamcarz (Prezes MD) oraz Sebastian Kijora (dział administracyjny MD).

więcej
22.09.2018

Kolejna odsłona warsztatów dla młodych perkusistów w Błażowej odbyła się pod koniec września 2018. Całkiem pokaźne grono młodych adeptów sztuki perkusyjnej pod okiem znakomitych wykładowców doskonaliło swe umiejętności. Jako dystrybutor pałek Promark i naciagów Evans z wielką przyjemnością dorzuciliśmy mały "kamyczek' do budowy tej społeczności. Brawo Karol Nabożny! Brawo Szkoła Muzyczna w Błażowej i brawo dla Was, Młodzieży!

więcej
28.09.2018

W tym tygodniu jesteśmy obecni na wydarzeniu roku w kategorii muzyki klarnetowej. Clarimania 2018 odbywa się we Wrocławiu w dniach 27-29 września 2018 roku. W programie imprezy zawarte są recitale, lekcje mistrzowskie, seminaria i koncerty. Nasze stoisko D'Addario Woodwinds jest oczywiście otwarte dla wszystkich uczestników a wiedzą i doswiadczeniem wspiera nas Jean-Francois Bescond (International Marketing Manager D'Addario Woodwinds).

więcej
07.07.2018

Trwało to kilkanaście dni ale przeprowadzka naszej firmy do nowej siedziby juz jest za nami! Telefony handlowców i biuro handlowe działały prawie cały czas i obecnie wszystkie wysyłki realizujemy bez opóźnień. Nasz nowy adres biura to: ul. Chemiczna 7 (II piętro), 20-329 Lublin. Magazyn znajduje sie pod tym samym adresem (ul. Chemiczna 7, 20-329 Lublin) ale w wysyłkach serwisowych czy reklamacyjnych należy dopisać słowo MAGAZYN.

więcej
14.05.2018

 

Zadaniem warsztatów jest propagowanie edukacji muzycznej oraz doskonalenie umiejętności artystycznych i wspieranie rozwoju osobistego młodych perkusistów, uczniów szkół muzycznych oraz pasjonatów sztuki perkusyjnej, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania. Organizatorem warsztatów jest Prywatna Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Jaśle.

 

Wykładowcami będą: Paweł „Mr Sticky” Larysz, Karol Nabożny oraz Bartłomiej Pająk. Tematyka warsztatów: werbel, marching, zestaw perkusyjny, instrumenty perkusyjne.

 

więcej
14.03.2018

W tym roku po raz pierwszy jako dystrybutor D'Addario Woodwinds nasza firma Music Dealer uczestniczy w tak wielkim wydarzeniu dla klarnecistów i osób zainteresowanych rozwojem muzyki klasycznej w Polsce. Bardzo dziękujemy za zaproszenie organizatorom, kórymi są Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz działająca przy niej Katedra Instrumentów Dętych i Perkusji.

więcej
16.02.2018

Wspieramy takie konkursy i śledzimy rozwój młodych talentów gitary klasycznej!

Organizatorem przeglądu jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Bobowej ul. Długoszowskich 3. Konkurs odbył sie 13 lutego 2018.

więcej
10.02.2018

W dniu 09.02.2018 w Błażowej odbyły się drugie warsztaty dla młodych adeptów perkusji  INTEGRATION & GROOVE pod szyldem Promark-Evans Drum Contest II. Ogranizatorem evantu  jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Błażowej.

 

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.