WIZYTA NA TARGACH NAMM 2018 W USA

Targi muzyczne NAMM Show w Anaheim w USA to wydarzenie na skalę światową dla naszej branży. Byliśmy obecni i jak co roku program wizyty naszej delegacji był bardzo dynamiczny i owocny, pełny spotkań z partnerami handlowymi i przyjaciółmi.

Miło było zobaczyć się z samym Jimem D'Addario, na stoisku jego firmy. To wielce sympatyczny gentelman stojący na czele prawdziwego muzycznego imperium jakim jest D'Addario & Co. (fot.1 od lewej: Leszek Chylak - Sales Manager Music Dealer, Jerzy Królikowski - Dyrektor Music Dealer, Jim D'Addario - CEO D'Addario, Jerzy Mamcarz - Prezes Music Dealer)

Także tam powitał nas Jean Francois Bescond (International Marketing Manager D'Addario Woodwinds) aby razem omówić strategię rozwoju sprzedaży Rico by D'Addario czyli akcesoriów do instrumentów dętych.(fot.2 trzeci z lewej)

Także spotkania biznesowe na stoisku firmy Jim Dunlop są zawsze okazją do ustalenia wspólnych działań a także do zrobienia pamiątkowego zdjecia z przedstawicielem tej firmy. Trzeci od lewej na zdjęciu serdecznie uśmiechnięty Erjan Van Der Laan. (fot.3)

Każdy dzień obfitował w konferencje, spotkania i rozmowy biznesowe; jak zwykle w gronie wystawców i zwiedzających można było wypatrzeć wielkie muzyczne gwiazdy i legendarnych producentów sprzętu muzycznego.

Zapraszamy na nasz BLOG  < klik > gdzie znajdziecie Państwo kolejne zdjęcia i opisy z NAMM2018.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.