4 OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIA GITAROWE - ELBLĄG

Mamy w Polsce zdolną młodzież gitarową i świetne grono pedagogiczne! Chętnie uczestniczymy i podglądamy z boku życie tej społeczności. Widzimy jakie wspaniałe efekty przynosi cierpliwa nauka i jak dużo pracy wkładają Ci młodzi gitarzyści i gitarzystki w swój rozwój. Dzieje się to pod okiem profesorów, którzy sami są wybitnymi muzykami i pomagają młodzieży osiągać bardzo dobre rezultaty.

Ogólnopolskie Spotkania Gitarowe "Na Progach Sztuki" organizowane w Elblągu w maju to jedna z najważniejszych imprez z kręgów gitary klasycznej w Polsce.

Nasz przedstawiciel - Leszek Chylak - od lat jest zapraszany na tego rodzaju spotkania, gdzie elita polskich nauczycieli gitary klasycznej ma możliwość wymienić poglądy i zapoznać się z naszą, coraz szerszą, ofertą strun i akcesoriów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą  fotorelacją z tego święta gitary klasycznej.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.