O Nas

Music Dealer istnieje na polskim rynku już od 1990 roku. Jesteśmy dystrybutorem instrumentów i akcesoriów muzycznych firm takich jak: Dunlop, MXR, Rotosound, Norman Guitars, Thomastik-Infeld, EBS, LR Baggs, DaBell, Tycoon Percussion, Shadow, Azahar, Bill Lawrence USA, On-Stage Stands, Ines, Mellow, U-ONE.

Prowadząc sprzedaż hurtową, zaopatrujemy ponad 200 sklepów muzycznych w całej Polsce. Stale dążymy do poszerzenia naszej oferty, oferując naszym klientom najwyższej jakości sprzęt muzyczny w atrakcyjnych cenach.

Muzyka i instrumenty to również nasza pasja i hobby. Ponadto współuczestniczymy w organizacji imprez i pokazów muzycznych, sponsorujemy nagrody oraz współpracujemy ze znanymi muzykami.

Staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze warunki handlowe i najlepszą dostępność artykułów z naszej oferty. Bierzemy udział w wydarzeniach branżowych w Polsce i poza granicami. 

 Jesteśmy dumni, że nasza firma i nasz rynek, jest przez zagranicznych partnerów odbierany jako stabilny.  To zasługa Państwa - właścicieli sklepów i pracowników, muzyków i wszystkich naszych klientów i owoc naszej wieloletniej pracy. Dziękujemy!

Zarząd i załoga Music Dealer.

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.