Aktualności

16.11.2020

Nasza firma Music Dealer sp.j. została wybrana aby reprezentować ROTOSOUND jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski. Zapraszamy do zamówień.

więcej
16.11.2020

Jak już zapewne Państwo zauważyliście, rozszerzamy dystrybucję o nowe marki. Jednym, z naszych nowych partnerów jest THOMASTIK - INFELD z Wiednia.

więcej
30.10.2020

EBS Flat Patch Cables to absolutny hit sprzedaży w 2020 roku! Optymalizują miejsce w pedalboardzie i oferują niezwykle wysoką jakosć transmisji sygnału.

więcej
28.10.2020

Kolejna z naszych nowości - pojemniki na kostki gitarowe, całkiem inne niż znane do tej pory.

więcej
09.09.2020

Przedstawiamy nową propozycję w naszym portfolio.

Firma Dabell mieści się w Korei Południowej i od lat produkuje instrumenty muzyczne.

Pierwsza dostawa z ich szerokiej oferty zawiera harmonijki ustne diatoniczne i flety szkolne plastikowe.

Pierwsze opinie o harmonijkach są bardzo dobre, jesteśmy pewni, że będzie to hit w polskich sklepach - są to harmonijki spokojnie mogące konkurować jakością z czołowymi markami tego segmentu rynku.

więcej
04.03.2020

Po raz kolejny bierzemy udział w wydarzeniu w Gdańskuw imieniu Music Dealer i D'Addario.

więcej
28.02.2020

Podkarpackie Dni Klarnetu w Strzyżowie są adresowane do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Głownym ich celem obok popularyzacji muzyki klarnetowej, jest stworzenie możliwości prezentacji dorobku artystycznego młodych klarnecistów, wymiana doświadczeń pedagogicznych oraz doskonalenie metod codziennej pracy z uczniami.

więcej
04.02.2020

Kilka dni temu odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja warsztatów perkusyjnych INTEGRATION & GROOVE w Błażowej. Gościem specjalnym edycji był znany drummer z Czech - Dali Mraz. Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

więcej
28.01.2020

Dziękujemy Wszystkim uczestnikom, którzy wzieli udział w naszym konkursie.

Akcja była bardzo dynamiczna, Wasze filmy są naprawdę bardzo dobre, a ilość głosujących przekroczyła nasze oczekiwania. Także bardzo dziękujemy mediom społecznościowym i portalom, które włączyły się w nagłośnienie i promowanie konkursu.

więcej
20.01.2020

W styczniu jak co roku, do Anaheim w Kalifornii ruszają rzesze "pielgrzymów" nastawionych na poznawanie i "zatopienie się" w nowinkach branży MI (Musical Instruments)

 Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi kadrami z fotorelacji autorstwa naszego wspaniałego kolegi - Leszka Chylaka, który wraz z Panem Jerzym Królikowskim (Dyrektor Music Dealer) i Sebastianem Kijorą (księgowość, dział importu ) reprezentuje nas w tym roku na targach NAMM2020.
więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.