Aktualności

01.06.2023
Najnowszy ich projekt to przetwornik HIFI - nazywa się tak, bo jest to system złożony z dwóch przetworników bezinwazyjnie montowanych pod mostkiem (wewnątrz gitary) oraz z preamu w tylejowym gnieździe (endpin jack preamp).
więcej
14.04.2023
Firma Shadow Electronics została założona w 1971 roku w Erlangen w Niemczech przez Joe Marinica. Pierwotnym zamysłem było stworzenie solidnych gitar i przetworników, ale ostatecznie Joe zdecydował się skupić wyłącznie na przetwornikach. Niedługo po założeniu firmy Shadow wynalazł pierwszy na świecie przetwornik pod siodełko („Shadow 1”) do gitar akustycznych i klasycznych. Pierwszy na świecie przetwornik do skrzypiec pojawił się wkrótce po tym fakcie.
więcej
06.03.2023

W najbliższym czasie na nasz magazyn wjedzie dostawa także tych nowych strun skrzypcowych z firmy Thomastik- Infeld.

więcej
01.03.2023

Gitary NEWEN są efektem wielu lat doświadczeń producentów z Argentyny. Od pozyskania drewna aż po finalne testy i pakowanie nie odbiegają od europejskich standardów. Korpusy po wycięciu przez maszyny CNC odrabiane i wykańczane są ręcznie.

więcej
30.10.2022

EBS Flat Patch Cables to absolutny hit sprzedaży w 2020 roku! Optymalizują miejsce w pedalboardzie i oferują niezwykle wysoką jakosć transmisji sygnału.

więcej
16.11.2020

Nasza firma Music Dealer sp.j. została wybrana aby reprezentować ROTOSOUND jako wyłączny dystrybutor na terenie Polski. Zapraszamy do zamówień.

więcej
16.11.2020

Jak już zapewne Państwo zauważyliście, rozszerzamy dystrybucję o nowe marki. Jednym, z naszych nowych partnerów jest THOMASTIK - INFELD z Wiednia.

więcej
28.10.2020

Kolejna z naszych nowości - pojemniki na kostki gitarowe, całkiem inne niż znane do tej pory.

więcej
09.09.2020

Przedstawiamy nową propozycję w naszym portfolio.

Firma Dabell mieści się w Korei Południowej i od lat produkuje instrumenty muzyczne.

Pierwsza dostawa z ich szerokiej oferty zawiera harmonijki ustne diatoniczne i flety szkolne plastikowe.

Pierwsze opinie o harmonijkach są bardzo dobre, jesteśmy pewni, że będzie to hit w polskich sklepach - są to harmonijki spokojnie mogące konkurować jakością z czołowymi markami tego segmentu rynku.

więcej
04.03.2020

Po raz kolejny bierzemy udział w wydarzeniu w Gdańskuw imieniu Music Dealer i D'Addario.

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.