D'ADDARIO WOODWINDS - SPOTKANIE Z ARTYSTAMI W WARSZAWIE

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć w ostatnich dniach w Polsce przedstawicieli D'Addario. Alex Ortiz i Jean-Francois Bescond przylecieli, aby spotkać się z wybitnymi polskimi muzykami i profesorami - saksofonistami i klarnecistami, którzy są endorserami  D'Addario Woodwinds.

Spotkanie to było bardzo merytoryczne i obfitujące w solidną porcję ciekawostek dotyczących serii stroików i ustników jak i metod ich produkcji. Jako dystrybutor D'Addario Woodwinds na Polskę współorganizowaliśmy to spotkanie w Warszawie w dniach 16-17 maja 2018 i  możemy śmiało napisać, że przebiegło ono w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Czujemy się zaszczyceni, że zjawili się na nim artyści światowego formatu - razem z nami byli obecni: Alicja Wołyńczyk, Piotr Milwiw-Baron, Szymon Klima, Jan Jakub Bokun, oraz Pablo Sanchez-Escariche Gasch.

Dziękujemy za czas spędzony z nami i wierzymy, że to zapowiedź wielu podobnych działań w przyszłości!

meeting

od lewej: Jerzy Mamcarz (prezes Music Dealer), Jean-Francois Bescond (International Marketing Manager D'Addario Woodwinds), Piotr Milwiw-Baron (Zastępca Dyrektora Departamentu Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego), Pablo Sanchez-Escariche Gasch (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie), Alicja Wołyńczyk (Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie), Szymon Klima (Klarnecista,Organizator wydarzeń kulturalnych, producent muzyczny), Jan Jakub Bokun (Akademia Muzyczna we Wrocławiu), Alex Ortiz (Manager D'Addario), Leszek Chylak (Manager Music Dealer)

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.