LR BAGGS - czy można lepiej?

Bez względu na to, czy jesteś akustycznym gitarzystą koncertowym, muzykiem nagrywającym w studio czy też wykonawcą na scenie, LR Baggs ma odpowiedni przetwornik dla Ciebie.
Jednym z najpopularniejszych produktów firmy LR Baggs jest przetwornik Anthem. Jest to zaawansowany system, który łączy w sobie mikrofon i przetwornik piezoelektryczny. Dzięki temu gitara brzmi naturalnie i wyraziście zarówno na scenie, jak i w studiu nagraniowym. Przetworniki serii Anthem są również wyposażone w funkcję miksera, umożliwiającą precyzyjną regulację balansu między mikrofonem a przetwornikiem piezoelektrycznym.

Najnowszy ich projekt to przetwornik HIFI - nazywa się tak, bo jest to system złożony z dwóch przetworników bezinwazyjnie montowanych pod mostkiem (wewnątrz gitary) oraz z preamu w tulejowym gnieździe (endpin jack preamp).

link do prezentacji video

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.