ŁUKASZ "LUKI" KULCZAK GRA NA EXL110

Łukasz Kulczak to naprawdę sympatyczny facet i jest przede wszystkim bardzo utalentowanym gitarzystą.

Jest laureatem wielu konkursów gitarowych, w niektórych pojedynkach "shredderów" zostawił w tyle wielu starszych kolegów ale nadal pozostał skromnym człowiekiem.

LUKI to nie tylko gitarzysta ale i kompozytor, jako muzyk sesyjny współpracujący z wieloma projektami. Znany ze współpracy z zespołami Amaryllis, Gabriel Fleszar, The Company i Progenergy.

Zdobył pierwsze miejsce w konkursie międzynarodowym Guitar Fight Club w Bischofswerdzie oraz w rywalizacji konkursowej  TMC (Musical Contest), w którym zwyciezca wybierany był przez Dave Martone’a, absolwenta Berklee College Of Music.

Potrafi zagrać niezwykle szybkie, ale zawsze przemyślane dźwięki - swietnie odnajduje się w muzyce fusion, rocku ale i w country!

 

Od dłuższego czasu Łukasz Kulczak gra na strunach D'Addario - jego ulubiony zestaw to struny o symbolu EXL110 (rozmiar 10-46).

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.