NOWY RODZAJ PRZEŁĄCZNIKA W KABLACH SERII AG

Firma D'Addario informuje, że kable serii AG  wyposażone w zintegrowany przełącznik wyciszania, który zapobiega głośnym trzaskom i piskom podczas odłączania instrumentu, przeszły drobną modyfikację. Ze względu na opinie konsumentów niedawno dokonano zmiany w ich projekcie. Postanowiono zmienić przełącznik z zatrzaskiem typu ON-OFF na tzw. "momentary switch" czyli przełącznik do chwilowego rozłączania sygnału; dźwięk jest już tylko wyciszony w momencie gdy palcem przytrzymujemy wciśnięty przycisk.

Ma to zapobiegać przypadkowemu rozłączaniu sygnału podczas grania. Ta modyfikacja występuje już w niektórych modelach z dotychczasowymi wtykami ale juz z nowym rodzajem przełacznika "momentary" (np. kable PW-AG-10 - długości 3 metry) , konsekwentnie będzie wprowadzana we wszystkich kablach serii AG wraz z pojawianiem się przemodelowanego wtyku.

link do produktów

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.