PLATINUM 65 - BŁĘKITNY RYCERZ

W kategorii produktów do czyszczenia i konserwacji gitar pojawiła się nowa seria płynów produkcji firmy JIM DUNLOP Platinum 65 ™ Premium  -  produkty z najwyższej klasy kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji instrumentów.

Korzystając z przykładu z branży motoryzacyjnej, specjaliści z firmy JIM DUNLOP sięgnęli po najlepsze receptury – wosk montanowy,  pozyskiwany z węgla brunatnego, należy do najszlachetniejszych wosków.  Jest ceniony ze względu na łatwość użycia i głęboki połysk.

System Platinum 65 po zastosowaniu nie tylko czyści  gitary lub basy ale dodatkowo nadaje im warstwę ochronną. Aplikacja zajmuje mało czasu i mniej wysiłku niż jakakolwiek inna pielęgnacja produktami na bazie wosków.

System Platinum 65 można podzielić na dwie grupy:  pierwsza to płyn do codziennego stosowania na stosunkowo niewielkie zabrudzenia.

Platinum 65 Cleaner-Polish jest po prostu uniwersalny, to wysokiej jakości  płyn: dwa-w-jednym, do  czyszczenia  i polerowania, który jest idealny do codziennej konserwacji instrumentu.

Druga grupa to dwa płyny do usuwania mocnych zabrudzeń i konserwacji dwustopniowej.

Deep Clean – służy do czyszczenia powierzchni lakierowanych; co ważne w przypadku każdego z płynów czyszczących:

  nie nanosimy go bezpośrednio na gitarę, tylko aplikujemy je na delikatną szmatkę z mikrofibry! Jest to ważne bo jeżeli są ubytki lakieru lub duże rysy to naniesienie szmatką substancji pozwala uniknąć osadzania się jej nadmiaru w tych nierównościach.

Kolejny krok to wosk w spray’u czyli Platinum 65 Spray Wax, który nada wyczyszczonej powierzchni wspaniały połysk.

Zdradzimy Wam jako ciekawostkę, że kolor płynów serii Platinum 65 nawiązuje do koloru ulubionej Tequilli Jima Dunlopa – Casa Noble – jej koneserem jest również Carlos Santana!

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.