ROBERT "DRĘŻMAK" DRĘŻEK - LUXTORPEDA

Robert "DRĘŻMAK" Drężek - Szczecin jest jego domem ale zna i wita go z radością cała Polska - ten facet jest wspaniałym muzykiem i jednocześnie bardzo sympatycznym gościem! Od lat aktywnie uczestniczy w wielu projektach związanych z tzw. "chrześcijańskim rockiem" - wystarczy wymienić niektóre zespoły z jego udziałem: Deus Meus, Zespół w Składzie, Armia czy obecnie Arka Noego i LUXTORPEDA.

W jego bogatym instrumentarium królują teraz gitary w stylu "vintage" czy też  "relic" i są to naprawdę wyszukane modele, każda z jego gitar ma bogatą historię i można powiedzieć, że są to gitary "z duszą".

Każdy z tych instrumentów w jego rękach zamienia się w "śpiewającą syrenę" i nie chodzi nam tu o porównanie do dźwięku silnika słynnego cudu polskiej motoryzacji;) 

Tym bardziej jesteśmy dumni, że pasek jaki założył Robert do swej najnowszej, pieknej i wyjątkowej gitary to model od nas: PLANET WAVES 50C01 "ROCK STAR"

Jak nazwa paska wskazuje - trafił on we właściwe ręce!

Robert także zupełnie niedawno postanowił spróbować jak się gra nowymi kostkami Primetone JIM DUNLOP SCULPTED - jego wybór to model 510 o grubości  0.73 

Jego uśmiech wskazuje, że chyba mu się spodobały!

 

 

fotografie pochodzą z archiwum Artysty - autor Tomek Wnet

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.