Aktualności

12.01.2016

Firma Pro-Mark oferuje bardzo szeroką gamę pałek i produktów dla perkusistów. Wiązki i miotełki są wyjątkowo lubiane przez muzyków, pozwalają uzyskać inną artykulację i brzmienie, polecane są zwłaszcza w sytuacji, gdy trzeba zagrać ciszej. Prezentujemy tu kilka ciekawych modeli, wybranych z bogatej oferty producenta.

więcej
08.01.2016

Minetaur to stołeczny kwartet mieszający w kotle southern, groove i death metal. Ich debiutanckie 5-utworowe wydawnictwo zatytułowane "We Take It Seriously" promuje klip do utworu "Human Error". Płyta wydana w digipacku dostępna jest od stycznia 2015 na www.minetaur.8merch.com bądź koncertach zespołu. Materiał promowany był przez Minetaur na jesienno - wiosennej trasie która objęła 17 miast oraz kilka znaczących supportów i festiwali. Obecnie zespół skupia się na komponowaniu utworów na pierwszą długogrającą płytę.

więcej
08.01.2016

Fenomen Arki Noego obserwujemy od wielu lat - oprócz niesamowitej energii i radości w śpiewie dzieci, urzeka nas rodzinny klimat tego zespołu. Tomek "Krzyżyk" Krzyżaniak, który na codzień gra także w zespole LUXTORPEDA, na koncerty Arki zabiera mniejszy zestaw bębnów. Nie oznacza to wcale utraty "mocy"! Jest to także świetna okazja do eksperymentów brzmieniowych - ostatnio Tomek założył na werbel gładki i przezroczysty naciąg olejowy - B12HB Hydraulic Blue.

Sprawdźcie na żywo jak to ciekawie się sprawdza w warunkach koncertowych.

więcej
10.11.2015

Jesteśmy dystrybutorem instrumentów perkusyjnych firmy TYCOON, które oprócz niesamowitego brzmienia, charakteryzują się ciekawym i przyciągającym wzrok wzornictwem.

 

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.