Aktualności

04.02.2020

Kilka dni temu odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja warsztatów perkusyjnych INTEGRATION & GROOVE w Błażowej. Gościem specjalnym edycji był znany drummer z Czech - Dali Mraz. Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

więcej
20.01.2020

W styczniu jak co roku, do Anaheim w Kalifornii ruszają rzesze "pielgrzymów" nastawionych na poznawanie i "zatopienie się" w nowinkach branży MI (Musical Instruments)

 Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi kadrami z fotorelacji autorstwa naszego wspaniałego kolegi - Leszka Chylaka, który wraz z Panem Jerzym Królikowskim (Dyrektor Music Dealer) i Sebastianem Kijorą (księgowość, dział importu ) reprezentuje nas w tym roku na targach NAMM2020.
więcej
29.11.2019

Jak co roku mamy zaszczyt uczestniczyc w tym radosnym i twórczym spotkaniu gitarzystów klasycznych.

więcej
01.11.2019

Zapraszamy do zabawy w której moża wygrać gitarę elektryczną.

Wystarczy kupić nowe struy XT D'Addario, zrobić zdjęcie kodu z opakowania, foto paragou i nagrać  filmik. Szczegóły w opisie konkursu i w regulaminie.

więcej
12.08.2019

W ubiegłym tygodniu gościliśmy na OPEN MINDED DRUM CAMP w Żywcu. Organizatorem tego bardzo zaawansowanego przedsięwziecia jest Szymon Fortuna. W tym roku ponad 40 perkusistów (większość z Polski ale byli też goście z kilku krajów) szkoliło się przez kilka dni pod okiem mistrzów.

więcej
13.05.2019

W miniony weekend uczestniczyliśmy w kolejnym gitarowym wydarzeniu - I RADOMSKI ZLOT GITAROWY.

więcej
07.03.2019

Po raz kolejny, juz ósmy, odbyły się warsztaty perkusyjne w Błażowej. Ich historia sięga 2014 roku. Impreza ma za zadanie propagować szeroko pojętą edukację muzyczną, a także doskonalić umiejętności artystyczne i wspierać rozwój młodych perkusistów, uczniów szkół muzycznych, docierać do pasjonatów sztuki perkusyjnej.

W tym roku prowadzącymi byli: Mariusz Mocarski, Aaron Spevak i oczywiście szef tego projektu - Karol Nabożny.

więcej
28.01.2019

Kolejna porcja zdjęć z wizyty na targach NAMM 2019. Podczas gdy w Polsce mróz i śniegi - w Kalifornii jest doskonała pogoda a spotkania z naszymi partnerami handlowymi dodatkowo pozytywnie nas inspirują!

więcej
25.01.2019

Jak co roku jesteśmy obecni na najważniejszych spotkaniach branżowych, które odbywają się pod szyldem NAMM SHOW w mieście Anaheim w Kalifornii. Spotkania z naszymi zagranicznymi partnerami handlowymi przeplatamy wizytami na koncertach i eventach, poznajemy nowe produkty oferowane na 2019 rok. Jest sporo ciekawych rozwiazań technologicznych i nowinek, z którymi będziemy Państwa zapoznawać.

więcej
29.11.2018

Perkusista zespołu LUXTORPEDA - Tomek "Krzyżyk" Krzyżaniak w konwencji samurajskiego wojownika prezentuje  model pałek PROMARK sygnowany jego piktogramem +.

TX16 5/8 + Custom Hickory 916 - pałki perkusyjne wykonane na specjalne zamówienie i używane

 

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.