Aktualności

06.09.2019

Firma D'Addario kilka dni temu ogłosiła premierę nowych strun XT powlekanych do wszystkich rodzajów gitar - akustycznych, elektrycznych, klasycznych i basowych.

Już są dostępne w naszym magazynie!

więcej
12.08.2019

W ubiegłym tygodniu gościliśmy na OPEN MINDED DRUM CAMP w Żywcu. Organizatorem tego bardzo zaawansowanego przedsięwziecia jest Szymon Fortuna. W tym roku ponad 40 perkusistów (większość z Polski ale byli też goście z kilku krajów) szkoliło się przez kilka dni pod okiem mistrzów.

więcej
05.06.2019

Od wczoraj trwa wizyta naszego przyjaciela z D'Addario w polskich sklepach i w naszym biurze.

Mike Smale pełni funkcję Northern European Sales managera w D'Addario & Company, Inc.

Spotkania z Mike'm należą do najbardziej ulubionych dat w kalendarzu naszej firmy!

Good job Mike and see you soon!:)

więcej
13.05.2019

W dniach 9-10 maja 2019 w Kozienicach odbył się konkurs dla młodych perkusistów.

więcej
13.05.2019

W miniony weekend uczestniczyliśmy w kolejnym gitarowym wydarzeniu - I RADOMSKI ZLOT GITAROWY.

więcej
01.04.2019

Konkurs w Biłgoraju zgromadził 90 młodych muzyków. Wydarzenie, na którym gościliśmy z wystawą akcesoriów D'Addario Woodwinds, dało możliwości zaprezentowania swych umiejętności i skonfrontowania ich z innymi uczestnikami. To także okazja by zdobywać obycie sceniczne i przełamać tremę. Jest to również doskonała okazja dla nauczycieli by ze specjalistami omówić istotne sprawy kształcenia w klasie instrumentów dętych.

więcej
27.03.2019

Kolejny udany wyjazd za nami!  Organizatorem festiwalu GITARA VIVA jest Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach. W ramach festiwalu odbył się konkurs dla młodych gitarzystów. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie wszystkich typów szkół muzycznych oraz innych instytucji kształcących w grze na gitarze klasycznej z terenu całego kraju. Nasz kolega Leszek Chylak (Music Dealer) zaprezentował uczestnikom najnowsze akcesoria i struny D'Addario, a także uczestniczył w spotkaniach z gronem profesorów.

więcej
20.03.2019

Zostaliśmy zaproszeni na wielkie wydarzenie klarnetowe. GDAŃSKIE DNI KLARNETU 2019

W programie przewidziane są warsztaty, lekcje otwarte, wykłady oraz uroczysty koncert poświęcony pamięci prof. Andrzeja Pietrasa – twórcy gdańskiej klasy klarnetu. Wydarzeniu będą towarzyszyć wystawy instrumentów Buffet Crampon oraz Yamaha, a także stroików i akcesoriów firmy D’Addario. Udział w Gdańskich Dniach Klarnetu jest całkowicie bezpłatny.

więcej
07.03.2019

Po raz kolejny, juz ósmy, odbyły się warsztaty perkusyjne w Błażowej. Ich historia sięga 2014 roku. Impreza ma za zadanie propagować szeroko pojętą edukację muzyczną, a także doskonalić umiejętności artystyczne i wspierać rozwój młodych perkusistów, uczniów szkół muzycznych, docierać do pasjonatów sztuki perkusyjnej.

W tym roku prowadzącymi byli: Mariusz Mocarski, Aaron Spevak i oczywiście szef tego projektu - Karol Nabożny.

więcej
28.01.2019

Kolejna porcja zdjęć z wizyty na targach NAMM 2019. Podczas gdy w Polsce mróz i śniegi - w Kalifornii jest doskonała pogoda a spotkania z naszymi partnerami handlowymi dodatkowo pozytywnie nas inspirują!

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.