Aktualności

15.12.2019

Kolejny event jaki moglismy wesprzeć w 2019 roku to PODKARPACKI DZIEŃ PERKUSJI a w nim m.in. konkurs skierowany do uczniów publicznych i niepublicznych szkół muzycznych I i II stopnia oraz pasjonatów perkusji, samouków jak i uczniów szkół prywatnych. Warsztaty w ramach tego wydarzenia poprowadzili Dariusz Kaliszuk i Mariusz Mocarski.

więcej
29.11.2019

Jak co roku mamy zaszczyt uczestniczyc w tym radosnym i twórczym spotkaniu gitarzystów klasycznych.

więcej
01.11.2019

Zapraszamy do zabawy w której moża wygrać gitarę elektryczną.

Wystarczy kupić nowe struy XT D'Addario, zrobić zdjęcie kodu z opakowania, foto paragou i nagrać  filmik. Szczegóły w opisie konkursu i w regulaminie.

więcej
25.10.2019

Jesteśmy obecni także na tym wspaniałym evencie dla klarnecistów.

więcej
12.08.2019

W ubiegłym tygodniu gościliśmy na OPEN MINDED DRUM CAMP w Żywcu. Organizatorem tego bardzo zaawansowanego przedsięwziecia jest Szymon Fortuna. W tym roku ponad 40 perkusistów (większość z Polski ale byli też goście z kilku krajów) szkoliło się przez kilka dni pod okiem mistrzów.

więcej
05.06.2019

Od wczoraj trwa wizyta naszego przyjaciela z D'Addario w polskich sklepach i w naszym biurze.

Mike Smale pełni funkcję Northern European Sales managera w D'Addario & Company, Inc.

Spotkania z Mike'm należą do najbardziej ulubionych dat w kalendarzu naszej firmy!

Good job Mike and see you soon!:)

więcej
13.05.2019

W dniach 9-10 maja 2019 w Kozienicach odbył się konkurs dla młodych perkusistów.

więcej
13.05.2019

W miniony weekend uczestniczyliśmy w kolejnym gitarowym wydarzeniu - I RADOMSKI ZLOT GITAROWY.

więcej
01.04.2019

Konkurs w Biłgoraju zgromadził 90 młodych muzyków. Wydarzenie, na którym gościliśmy z wystawą akcesoriów D'Addario Woodwinds, dało możliwości zaprezentowania swych umiejętności i skonfrontowania ich z innymi uczestnikami. To także okazja by zdobywać obycie sceniczne i przełamać tremę. Jest to również doskonała okazja dla nauczycieli by ze specjalistami omówić istotne sprawy kształcenia w klasie instrumentów dętych.

więcej
27.03.2019

Kolejny udany wyjazd za nami!  Organizatorem festiwalu GITARA VIVA jest Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach. W ramach festiwalu odbył się konkurs dla młodych gitarzystów. W konkursie mogli wziąć udział uczniowie wszystkich typów szkół muzycznych oraz innych instytucji kształcących w grze na gitarze klasycznej z terenu całego kraju. Nasz kolega Leszek Chylak (Music Dealer) zaprezentował uczestnikom najnowsze akcesoria i struny D'Addario, a także uczestniczył w spotkaniach z gronem profesorów.

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.