Aktualności

28.02.2020

Podkarpackie Dni Klarnetu w Strzyżowie są adresowane do uczniów szkół muzycznych I i II stopnia. Głownym ich celem obok popularyzacji muzyki klarnetowej, jest stworzenie możliwości prezentacji dorobku artystycznego młodych klarnecistów, wymiana doświadczeń pedagogicznych oraz doskonalenie metod codziennej pracy z uczniami.

więcej
04.02.2020

Kilka dni temu odbyła się dziesiąta, jubileuszowa edycja warsztatów perkusyjnych INTEGRATION & GROOVE w Błażowej. Gościem specjalnym edycji był znany drummer z Czech - Dali Mraz. Zapraszamy na fotorelację z wydarzenia.

więcej
20.01.2020

W styczniu jak co roku, do Anaheim w Kalifornii ruszają rzesze "pielgrzymów" nastawionych na poznawanie i "zatopienie się" w nowinkach branży MI (Musical Instruments)

 Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi kadrami z fotorelacji autorstwa naszego wspaniałego kolegi - Leszka Chylaka, który wraz z Panem Jerzym Królikowskim (Dyrektor Music Dealer) i Sebastianem Kijorą (księgowość, dział importu ) reprezentuje nas w tym roku na targach NAMM2020.
więcej
16.12.2019

W dniach 13-15 grudnia 2019 odbywała się kolejna edycja międzynarodowego festiwalu

3rd Poznań SaxEvent

więcej
15.12.2019

Kolejny event jaki moglismy wesprzeć w 2019 roku to PODKARPACKI DZIEŃ PERKUSJI a w nim m.in. konkurs skierowany do uczniów publicznych i niepublicznych szkół muzycznych I i II stopnia oraz pasjonatów perkusji, samouków jak i uczniów szkół prywatnych. Warsztaty w ramach tego wydarzenia poprowadzili Dariusz Kaliszuk i Mariusz Mocarski.

więcej
29.11.2019

Jak co roku mamy zaszczyt uczestniczyc w tym radosnym i twórczym spotkaniu gitarzystów klasycznych.

więcej
01.11.2019

Zapraszamy do zabawy w której moża wygrać gitarę elektryczną.

Wystarczy kupić nowe struy XT D'Addario, zrobić zdjęcie kodu z opakowania, foto paragou i nagrać  filmik. Szczegóły w opisie konkursu i w regulaminie.

więcej
25.10.2019

Jesteśmy obecni także na tym wspaniałym evencie dla klarnecistów.

więcej
12.08.2019

W ubiegłym tygodniu gościliśmy na OPEN MINDED DRUM CAMP w Żywcu. Organizatorem tego bardzo zaawansowanego przedsięwziecia jest Szymon Fortuna. W tym roku ponad 40 perkusistów (większość z Polski ale byli też goście z kilku krajów) szkoliło się przez kilka dni pod okiem mistrzów.

więcej
05.06.2019

Od wczoraj trwa wizyta naszego przyjaciela z D'Addario w polskich sklepach i w naszym biurze.

Mike Smale pełni funkcję Northern European Sales managera w D'Addario & Company, Inc.

Spotkania z Mike'm należą do najbardziej ulubionych dat w kalendarzu naszej firmy!

Good job Mike and see you soon!:)

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.