Aktualności

10.02.2018

W dniu 09.02.2018 w Błażowej odbyły się drugie warsztaty dla młodych adeptów perkusji  INTEGRATION & GROOVE pod szyldem Promark-Evans Drum Contest II. Ogranizatorem evantu  jest Szkoła Muzyczna I stopnia w Błażowej.

 

więcej
30.01.2018

Targi muzyczne NAMM Show w Anaheim w USA to wydarzenie na skalę światową dla naszej branży. Byliśmy obecni i jak co roku program wizyty naszej delegacji był bardzo dynamiczny i owocny, pełny spotkań z partnerami handlowymi i przyjaciółmi.

 

więcej
15.01.2018

Z radością i dumą informujemy Państwa, że od dnia dzisiejszego  jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów  D’Addario Woodwinds (Rico) na Polskę.

więcej
01.12.2017

41. Ogólnopolski Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze odbywa się w tym roku w dniach 01-03 grudnia. Gospodarzem wydarzenia jest Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza.Jesteśmy tam obecni, by jak zwykle przy takich okazjach, ważnych konkursach dla młodych utalentowanych skrzypków, pokazać, ze mamy bardzo szeroką ofertę strun i akcesorów przeznaczona dla najbardziej świadomych i wymagających artystów. Music Dealer i D'Addario oczywiście też wspierają rozwój młodych talentów fundując wiele cennych nagród. Zapraszamy!

więcej
17.11.2017

W dniach 17-18 listopada bierzemy aktywny udział w ciekawym wydarzeniu ze świata gitary klasycznej jakim jest XVII Podlaskie Seminarium Gitarowe - Biała Podlaska 2017.

Jest to prawdziwe święto gitary klasycznej dla uczniów i profesorów, czas zdobywania doswiadczeń i kolejny przykład na to, ze w Polsce gitarowa muzyka klasyczna stoi na naprawdę wysokim poziomie.

więcej
13.11.2017

Serdecznie polecamy i zapraszamy na Drum Workshop Kłodnicka 2, kóre odbędą się we Wrocławiu w Zespole Szkół nr 20 (ul. Kłodnicka 36) już w dniach 15-16 listopada!

Paweł Larysz, Karol Nabożny, Grzegorz Szymański i Michał Polak podzielą się z Wami swoją wiedzą. Music Dealer wraz z Promark i Evans polecają to wydarzenie nie tylko mieszkańcom Wrocławia i okolic!

więcej
02.10.2017

W tym roku po raz kolejny pojawiliśmy się na imprezie Integration & Groove V, czyli cyklicznych warsztatach perkusyjnych. Organizowane one są przez Szkołę Muzyczną I stopnia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Błażowej i pomysłodawcę tego dzieła - Karola Nabożnego. Młodzi perkusiści mają tutaj okazję  zapoznać się z najlepszymi nauczycielami i muzykami światowej sławy - w tym roku pojawił się sam Rick Latham, mający w CV wspólne występy miedzy innymi z z B.B. Kingiem! Rick jest świetnym muzykiem i doskonałym nauczycielem, który w przyjacielskiej atmosferze dzielił się swym doświadczeniem i tajnikami warsztatu z uczestnikami spotkania. Także wystąpili nasi rodzimi wykładowcy perkusji: Mariusz Mocarski, Paweł Larysz, Przemysław Bajer i Karol Nabożny, który wspierał merytorycznie  i prowadził całą operację wzorowo!

więcej
16.07.2017

Wśród producentów pałek do perkusji firma Promark zasługuje na szczególną uwagę, z dwóch powodów: ze względu na jej chlubną historię jak i współczesne, innowacyjne rozwiązania.

Firma Promark na rynku zadebiutowała w 1957 roku - została założona przez Herba Brochsteina w Houston, w Teksasie. Jako pierwsza w USA użyła w masowej produkcji drewna japońskiego dębu  Shira-Kashi. W ofercie nie brakuje też pałek z tradycyjnej hikory, która pochodzi z ekologicznych plantacji i nie prowadzi do rabunkowego wyniszczenia środowiska. Kolejny milowy krok w rozwoju firmy to 1985 rok, gdy wprowadzono do oferty wiązki nazywane "Hot Rod". Następnie od 2011 roku, gdy Promark wszedłw  skład korporacji D'Addario stale przykładano wielką wagę do doskonalenia procesów produkcyjnych.

więcej
04.07.2017

Firma D'Addario w ramach grupy akcesoriów Planet Waves wprowadza na rynek nowy tuner podłogowy do gitar elektrycznych i basowych. Model oznaczony symbolem PW-CT-20 charakteryzuje się lekką i małą obudową, jest przy tym doskonale widoczny i wygodny w użyciu w studio i na scenie. Zastosowano w nim wydajny procesor i nowy układ zapewniający bardzo dokładne i szybkie strojenie. Spodziewana dostawa w sierpniu 2017. Polecamy wszystkim gitarzystom!

więcej
24.05.2017

Także w tym roku wsparliśmy i śledziliśmy wspaniałą muzyczną imprezę  w Jeleniej Górze:

 XXIII Edycja  

 Finał LIGI ROCKA

Jelenia Góra, 20.05.2017 

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.