Aktualności

31.03.2016
Czy wiesz, że struny NICKEL BRONZE już są dostępne? Zobacz, posłuchaj... Odkryj wyjątkowy charakter twojej gitary!
więcej
25.03.2016

Chcielibyśmy życzyć  naszym klientom, muzykom i wszystkim odwiedzającym naszą witrynę

WESOŁYCH ŚWIĄT!

więcej
11.03.2016

Marek Raduli jest od lat związany z Lublinem, miastem w którym mieści się także i nasza firma. Jego bogata dyskografia i archiwum koncertowe budzą prawdziwy respekt i szacunek.  Marek, będąc jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich wirtuozów gitary, jest przy tym człowiekiem niezwykle otwartym i doskonale potrafi przekazać swoją wiedzę i zainspirować młodych ludzi do pracy. Jedną z jego akywności są częste pokazy i warsztaty - gorąco zachęcamy, by każdy interesujący się gitarą, przynajmniej raz spróbował uczestniczyć w tego rodzaju "muzycznej edukacji".

więcej
07.03.2016

Dawid Klimkowski - wszechstronny muzyk ale przede wszystkim gitarzysta basowy. Niezwykle sympatyczny człowiek o bardzo dobrym wyczuciu muzycznym. Artysta od lat używa wzmacniacza EBS Fafner a najnowszym jego zakupem jest efekt EBS UNICHORUS w wersji Studio Edition.

więcej
29.02.2016

Wiktor Daraszkiewicz – znacie na pewno jego soczyste riffy z radia i koncertów na żywo! Wiktor potrafi ze swojego Gibsona LP wydobyć, to co najlepsze, i jego partie gitarowe są bardzo dobrze rozpoznawalne, bo jest muzykiem o prawdziwym rockowym charakterze. Wiktor to nie tylko gitarzysta ale i  kompozytor. Były członek grupy Rezerwat, założyciel Mrowiska.

więcej
24.02.2016

Firma D'Addario informuje, że kable serii AG  wyposażone w zintegrowany przełącznik wyciszania, który zapobiega głośnym trzaskom i piskom podczas odłączania instrumentu, przeszły drobną modyfikację. Ze względu na opinie konsumentów niedawno dokonano zmiany w ich projekcie. Postanowiono zmienić przełącznik z zatrzaskiem typu ON-OFFna tzw. "momentary switch" czyli przełącznik do chwilowego rozłączania sygnału; dźwięk jest już tylko wyciszony w momencie gdy palcem przytrzymujemy wciśnięty przycisk. Ma to zapobiegać przypadkowemu rozłączaniu sygnału podczas grania. Ta modyfikacja występuje już w niektórych modelach z dotychczasowymi wtykami ale juz z nowym rodzajem przełacznika "momentary" (np. kable PW-AG-10 - długości 3 metry) , konsekwentnie będzie wprowadzana we wszystkich kablach serii AG wraz z pojawianiem się przemodelowanego wtyku. 

więcej
26.02.2016

Dziś przedstawiamy Artystę, który jest prawdziwym multiinstrumentalistą. Piotr Chołody gra na gitarze basowej (np. w projekcie Waglewski Fisz Emade). Ponadto jest perkusjonistą, który posiada i wie jak użyć całą paletę "przeszkadzajek" - nie boi się przy tym eksperymentów i potrafi wydobyć "kosmiczne" dźwięki przy ich pomocy. Od lat współpracuje z Voo Voo jako techniczny i wielokrotnie brał udział w nagraniach i koncertach jako muzyk na scenie, bowiem kolejny instrument w jego bogatej kolekcji to tanpura - instrument kojarzony z hinduską muzyką ludową i filmami z Bollywood. Właśnie ten ciekawy instrument można usłyszeć na ostatnich płytach Voo Voo.

więcej
25.02.2016

Gratulujemy szczęśliwcom i wszystkim uczestnikom dziekujemy za udział! Zawsze można na Was liczyć! 

Niebawem przygotujemy kolejne konkursy a tymczasem zapraszamy na stronę infomusic.pl gdzie dowiecie się o wielu nowościach na rynku muzycznym.

więcej
23.02.2016

Darek Budkiewicz – artysta znany m.in. z występów z zespołami De Press , Armia, Trupia Czaszka – to w jego rękach spoczywa odpowiedzialność za perfekcyjne brzmienie i punktualność sekcji rytmicznej tych projektów.

więcej
19.02.2016

"Młody, zdolny, do tego dobrze ma poukładane w głowie. Ten chłopak sporo osiągnie." Takie opinie o Mateuszu Modrzejewskim to tylko mały wycinek, tego, o czym mówią jego starsi koledzy w branży. Pierwsze sukcesy już ma od dawna na koncie - W 2010 roku wygrał międzynarodowy konkurs organizowany przez amerykańskiego perkusistę Mike'a Johnstona i czasopismo "Modern Drummer", na stałe gra z Michał Milczarek Trio, Majką Jeżowską i zespołem Chłopcy Kontra Basia.  Występował  z Michałem Urbaniakiem, Marią Sadowską, Markiem Dyjakiem, Ras Lutą i Envee'm.

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.