Aktualności

23.02.2016

Darek Budkiewicz – artysta znany m.in. z występów z zespołami De Press , Armia, Trupia Czaszka – to w jego rękach spoczywa odpowiedzialność za perfekcyjne brzmienie i punktualność sekcji rytmicznej tych projektów.

więcej
19.02.2016

"Młody, zdolny, do tego dobrze ma poukładane w głowie. Ten chłopak sporo osiągnie." Takie opinie o Mateuszu Modrzejewskim to tylko mały wycinek, tego, o czym mówią jego starsi koledzy w branży. Pierwsze sukcesy już ma od dawna na koncie - W 2010 roku wygrał międzynarodowy konkurs organizowany przez amerykańskiego perkusistę Mike'a Johnstona i czasopismo "Modern Drummer", na stałe gra z Michał Milczarek Trio, Majką Jeżowską i zespołem Chłopcy Kontra Basia.  Występował  z Michałem Urbaniakiem, Marią Sadowską, Markiem Dyjakiem, Ras Lutą i Envee'm.

więcej
19.02.2016

W kategorii produktów do czyszczenia i konserwacji gitar pojawiła się nowa seria płynów JIM DUNLOP Platinum 65 ™ Premium  -  produkty z najwyższej klasy kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji instrumentów.

więcej
10.02.2016

Łukasz Kulczak to naprawdę sympatyczny facet i jest przede wszystkim bardzo utalentowanym gitarzystą.

Jest laureatem wielu konkursów gitarowych, w niektórych pojedynkach "shredderów" zostawił w tyle wielu starszych kolegów ale nadal pozostał skromnym człowiekiem.

LUKI to nie tylko gitarzysta ale i kompozytor, jako muzyk sesyjny współpracujący z wieloma projektami. Znany ze współpracy z zespołami Amaryllis, Gabriel Fleszar, The Company i Progenergy.

Zdobył pierwsze miejsce w konkursie międzynarodowym Guitar Fight Club w Bischofswerdzie oraz w rywalizacji konkursowej  TMC (Musical Contest), w którym zwyciezca wybierany był przez Dave Martone’a, absolwenta Berklee College Of Music.

Potrafi zagrać niezwykle szybkie, ale zawsze przemyślane dźwięki - swietnie odnajduje się w muzyce fusion, rocku ale i w country!

Od dłuższego czasu Łukasz Kulczak gra na strunach D'Addario - jego ulubiony zestaw to struny o symbolu EXL110 (10-46).

 

więcej
09.02.2016

Przed Państwem jeden z największych (nie tylko wzrostem) polskich perkusistów jazzowych!

Grzegorz Grzyb pochodzi ze Stargardu Szczecińskiego, pierwsze muzyczne kroki stawiał pod okiem ojca i starszego brata. Od lat bierze udział w nagraniach i stale koncertuje z elitą polskiej muzyki jazzowej, jako sideman gra jednak wszystko i miewa przygody z muzyką pop i rock - w jego bogatym CV jest kilkadziesiąt płyt i nazwisk - m.in. Zbigniew Namysłowski, Mike Stern, Dean Brown, Laboratorium, Krzysztof Misiak, Edyta Górniak, Grzegorz Piotrowski, M. Kazana, Michał Barański i wiele innych sław polskich i zagranicznych.

Artysta dołączył kilka lat temu do grona endorserów Evans i Promark; jak sam mówi, bardzo polubił naciągi EVANS z formuł G1 i G2 Coated za ich "uniwersalność i otwarte brzmienie".

Grzegorz korzysta z wielu modeli pałek PROMARK - używa głównie pałki hikorowe jak i specjalne malety i pałki symfoniczne, miotełki i szczotki.

Jego warsztat i muzykalność sprawiają, ze wyśmienicie odnajduje się także jako edukator młodzieży, prowadząc warsztaty i kliniki perkusyjne.

Z ciekawostek warto wspomnieć jego pasję kolarską, w której odnosi spore sukcesy!

więcej
05.02.2016

Dziękujemy za udział w konkursie!
Tak nam się spodobały DWIE odpowiedzi, że nie mogliśmy się zdecydować i ZDOBYLIŚMY w magiczny sposób DRUGI zestaw nagród!

Gratulujemy!

więcej
02.02.2016

Kompaktowy wzmiacniacz typu head EBS Reidmar o mocy 250 W doczekał się "brata", który ma już 750 W mocy i identyczne, małe, wymiary. Znany już Reidmar, oprócz doskonałego brzmienia posiada użyteczne funkcje - na tylnym panelu umieszczono gniazda pętli efektów, wyjście liniowe, wyjście symetryczne DI - OUT XLR, gniazdo głośnikowe speakon (min. 4 Ω), a także dwa gniazda do podłączenia opcjonalnego footswitch'a.

więcej
27.01.2016

Promujemy młodych polskich artystów! Kinga Głyk ma 18 lat, a za sobą ponad 100 koncertów w całym kraju i za granicą. Gra z wybitnymi muzykami polskiej sceny muzycznej. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku 12 lat grając w rodzinnym GŁYK P.I.K TRIO ze swoim tatą Irkiem (znanym wibrafonistą i perkusistą) i bratem Patrykiem (perkusja).

więcej
25.01.2016

Zapraszamy na nasz blog firmowy, gdzie przygotowaliśmy fotorelację z wyjazdu naszych przedstawicieli do USA. 

więcej
05.02.2016

Pewnie już zauważyliście, że patronem dzisiejszego odcinka jest literka X jak KRZYŻYK - Tomek "Krzyżyk" Krzyżaniak!!!

więcej
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.